Articles for Kasım 2014

Hayatımızın en özel günlerinden birisi düğün günüdür

davetiyeebruebru_2544Hayatımızın en özel günlerinden birisi düğün günüdür. O gün gelene kadar yapılan binlerce hazırlıkların hepsi tatlı yorgunluklar barındırır ve o güne dair sonrası için birçok anı kalsın isteriz. Bunlardan fotoğraf albümü, çiçekler, nikâh şekeri ve daha birçok ayrıntı.Düğünlere dair en önem verilen ayrıntılardan birisi şüphesiz düğün davetiyeleri olmaktadır. Bu
davetiye hem sizin heyecanınızı yansıtırken sevdiklerinize dağıtarak o heyecana ortak olmalarını ister ve onlarda da bir anı olarak kalmasını isteriz. Bu bakımdan hep en şık en gösterişli davetiyelere yer veririz. Düğün davetiyelerinin hayatımızdaki önemi arasında yer alan belki de en önemli kısmı sonrasından çocuklarınıza göstereceğiniz bir anı olarak kalmasıdır. Son zamanlarda yeni davetiye modellerinin hayatımıza girmesi ile artık çok daha eğlenceli ve gösterişli davetiyeler görmekteyiz. Düğün davetiyelerinin şekli kadar içine yazılan sözler yine hayatımızın önemli bir parçasını kesit olarak sunuyor tüm sevdiklerimize ve bize.

Sevdiklerimizi davet etmenin en şık yolu ve sevginizin ölümsüz kalacağı bir anı olan düğün davetiyeleri düğün hazırlıkları içerisinde hep başköşede yer almaya devam ediyor.