Articles for Aralık 2014

Nişan Davetiyeleri

davetiyeebruebru_2577Evliliğe ilk adım sayılan nişan töreni akraba, eş, dost, arkadaşa nişan davetiyesi ile duyurulmakta ve davetiye içerisinde yazılı olan sözlerle törene davet edilmektedir. Tören davetiyeleri nişan davetiyesi hazırlayan firmalar tarafından özenli, hatasız, titiz bir çalışma sonucu basılmaktadır. Davetiye firmaları zengin örnekler arasından davetiye seçimi için yardımcı olmaktadır.

Zengin nişan davetiye çeşitleri arasında üç boyutlu, fotoğraflı, resimli, tek kart, açılır kart modelleri bulunmaktadır. İnci, boncuk, kurdele, yapay çiçek gibi aksesuarlarla süslenen nişan davetiyeleri hazırlanmaktadır. Farklı boyutlarda kart seçeneği bulunmaktadır. Sipariş üzerine özel olarak tasarımlar yapılmaktadır. Nişanlanacak çiftler kendi nişan davetiyesi tasarımları hakkında fikir verebilmekte ve istenen şekilde yapılmak üzere sipariş kabul edilmektedir.

Varak yaldızlı yazılar ile nişan davetiye sözleri yazılmakta, davetiye sözleri örneklerden seçilebildiği gibi nişanlanacak çiftlerin hazırlamış olduğu sözler de yazılmaktadır. Nişan davetiyesi siparişleri internet üzerinde bulunan web sayfasından verilebilmektedir. Her bütçeye uygun davetiye çeşitleri bulunmaktadır. Davetiye firması tarafından hazırlanan davetiyeler zarfları ile birlikte kargo ile gönderilmektedir. Belirli sayının üzerinde olan siparişlerde indirimli fiyatlar uygulanmaktadır.

Varak Yaldızlı Davetiyeler

davetiyeebruebru_2548Düğün davetiyesi hazırlayan firmalar tarafından evlenecek çiftlere sayısız davetiye seçeneği sunulmaktadır. Önemli ve özel gün için hazırlanan davetiye zarf ve karttan oluşmaktadır. Kart boyut ve renk seçeneği sunulmaktadır. Farklı boyutlarda hazırlanan davetiyelere uygun zarflar ile birlikte satışa sunulmaktadır.

Düğün davetiyesi sipariş üzerine hazırlanmaktadır. Düğün veya nikah törenine misafirleri davet için hazırlanan davetiyelerin üzerine evlenecek çiftler tarafından hazırlanan veya örnek davetiyeler içerisinden seçilen törene davet cümleleri yer almaktadır. Davetiye sözleri yazı tipi ve yazı boyutu seçenekleri sunulmaktadır. Firma tarafından son derece zarif düğüne davet sözleri sunulmaktadır.

Düğün davetiyesi hazırlayan firmalar tarafından her bütçeye uygun davetiye örnekleri sunulmaktadır. Firmaların web sayfası üzerinden de davetiye siparişi verilmektedir.  Web sitesi üzerinde görseli bulunan davetiye örnekleri, davetiye sözleri seçilerek sipariş verilmekte ve firma tarafından hazırlanan davetiyeler söz verilen tarihte zarfları ile birlikte alıcıya gönderilmektedir. Kart boyutuna göre, davetiye üzerine yazılan yazının varak yıldızlı olmasına göre farklı fiyatlar sunulmaktadır. Çok sayıda davetiye siparişlerinde fiyat indirimi uygulanmaktadır.